Stropní bednění MULTIFLEX

"variabilní a přizpůsobivé"

PERI MULTIFLEX je stropní bednění pro stropní desky, jakýchkoliv tlouštěk, tvaru půdorysu a jakékoliv výšky. Tento systém tvoří pouze díly, které jsou potřebné ze statických důvodů. Vede to ke snížení hmotnosti přepravovaného materiálu.
Příhradový nosník GT 24 dovoluje velké rozpony, to přináší redukci počtu dílů s nimiž je nutné manipulovat. Jeho velká únosnost umožňuje stavět hodpodárně. Pro menší tloušťky stropů je určený nosník VT 20K.

Výhody:

 • Velké rozpony
  Nasazení univerzálního, tvarově stálého příhradového nosníku GT 24 umožňuje velké rozpony a snižuje počet dílů potřebných pro sestavení bednění. Použití stejného typu nosníků pro podepření pláště bednění (horní nosníky) i pro roznášení zatížení do stojek (dolní nosníky) zjednodušuje přípravu stavby a dispozici staveniště. 
 • Vhodný i pro tenké desky
  Potřebu materiálu lze optimalizovat podle zatížení t.j. tloušťky desky. To znamená, že u tenčích desek stačí méně nosníků i stojek. Nosník VT 20 s kvalitní stojinou je cenově příznivým řešením pro tenké desky.
 • Jednoduché přizpůsobování
  Teleskopickým způsobem (možnost přesahů) pokládané nosníky se velmi dobře přizpůsobí jakémukoliv tvaru půdorysu a zjednodušují způsob vypořádání se se zbytkovými rozměry. Celé krajní pole se tak dá s MULTIFLEXem díky menšímu či většímu vysunutí nosníků velmi dobře přizpůsobit.
 • Volba pláště bednění
  Dle přání zákazníka lze vždy volit plášť bednění.